Merve Gökçil

1991 yılında İstanbul’da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Genetik mühendisliğini bırakarak gerçek tutkusu olan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümüne geçti.

Merve, American board of Physical Medicine and Rehabilitation Enstitüsinde “Kas iskelet sistemi ağrılarında Kuru iğneleme”, yine aynı yıl Acıbadem Sports tarafından düzenlenen miyofasyal tetik nokta – propriyoseptif terapi üzerine uluslararası HANDS-ON’dan eğitim aldı. Rocktape tarafından düzenlenen Kinesio Ağrı Bantı ve Rigid Bantlama Eğitimi alarak bantlama eğitmeni oldu. Daha sonra alternatif tıp ile ilgilenerek Hirudo Terapi ve Kupa yöntemini tedavi portfolyosuna ekledi.

Uluslararası Dorn Terapi yöntemini öğrenerek “Omurga Sağlığı Terapisti” oldu. Manuel terapi üzerine uluslar arası Mulligan eğitimi aldı. Üst ve alt ekstremiteye yönelik Osteopati kurslarına giderek manuel terapi alanında eğitimlerini tamamladı. 2015 yılından itibaren Eksen Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi bünyesinde nörolojik hastalar ile çalışmaktadır. Bu süre içerisinde Crossfit Balaban’da sporcu sağlığına yönelik çalışmalar yapmıştır.

Aralık 2016’dan itibaren Crossfit Skylight’a Fizyoterapist olarak destek vermektedir.